wz
freewaretechnetreklama
Medak - webový rozcestník
© webdesign by Méďák

<<  Zpět  -  Google  >>

vir
antivirové programyon-line scannerfirewallspywareodkazy

avast! 4 Home

 

Antivirový software od české firmy. Automatická aktualizace, kontrola e-mailů na přítomnost virů, rezidentní ochrana, dokáže najít viry i v komprimovaných archivech. Program je pro nekomerční použití zcela zdarma, pouze je třeba se zaregistrovat.

 

 

AVG Anti-Virus Free   Edition

Program od české firmy Grisoft. Automatická aktualizace, kontrola e-mailů, rezidentní štít pro ochranu v reálném čase. Bezplatná verze je k dispozici pouze v angličtině. Na rozdíl od Avastu není registrace povinná.

Spybot – Search & Destroy 

Účinné odstraňování nežádoucích programů, navíc v kompletní české lokalizaci. Tento program umožňuje odstranit adware, spyware a dialery. Program také odstraňuje reklamní komponenty z nainstalovaných freewarových programů. Zajišťuje komplexní ochranu vašeho soukromí.

 

 

Hijackthis

 

HIJACKTHIS není žádným klasickým prohledávačem systému. Pouze poskytuje zprávu o všech aktivních procesech, klíčích v registru, v nichž se uchovávají všechny položky, které se spouští při startu Windows, dále ukazuje obsah všech složek, jejichž obsah se načítá při spouštění systému, zobrazí všechny BHO či služby existující v systému. S tímto protokolem pak můžete snadno určit všechny podezřelé položky a pak je odstranit.

 

Spyware Terminator

 

Program na odstranění spyware, adware, trojské koně, keyloggery, malware a jiné potenciálně nebezpečné objekty. Pro neustálou ochranu počítače jde zapnout rezidentní štít.

 

 

AVG Anti-Spyware

Kvalitní program proti počítačové havěti. Po 30 dnech dojde k zablokování pokročilých funkcí programu, ale i potom dobře slouží k likvidaci spyware.

TrendMicro HouseCall

 

On-line antivirový systém TrendMicro HouseCall, který dokáže odstranit z vašeho počítače nejen viry, ale i spyware. Odpadájí tak starosti s aktualizací antiviru.

 

 

Lavasoft Ad-Aware

Program proti spyware. Bezplatná verze. Neumožňuje preventivně chránit počítač.

avast! Online Scanner

 

Online virus scanner nabízí zdarma rychlou kontrolu jednotlivých souborů.

 

 

ESET online scanner

Online antivir od tvůrce programu NOD32

Panda ActiveScan

 

Scanner dostupný zdarma prostřednictvím internetového prohlížeče

 

 

Kaspersky Online Scanner

Online antivir od Kaspersky Lab .

ZoneAlarm

 

Víceúčelový nástroj pro zabezpečení počítače připojeného k Internetu proti útokům hackerů, proti spyware, adware, virům a dalším nebezpečným programů.

 

 

 

 

Viry

 

Igyho stránka o virech .

 

 

Virový radar

Aktuální situace virů.

Antivirové Centrum

 

Problematika virů, články, aktuality, software .

 

 

Test bezpečnosti

Bezplatné otestování PC proti útokům.